Koszyk
Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od dostępności produktu na magazynie. W przypadku dostępności produktu w magazynie czas realizacji zamówienia to 2 - 5 dni roboczych w zależności od sposobu płatności. W przypadku braku produktu na magazynie czas realizacji zamówienia zostanie wydłużony o czas realizacji dostawy przez dostawcę zewnętrznego.

Przewidywany czas dostawy znajdziesz na stronie produktu, jest to czas jaki potrzebujemy, aby przygotować produkt do wysyłki w przypadku gdy towar znajduje się na stanie magazynowym. Realizację zamówienia rozpoczynamy od razu po otrzymaniu płatności. W przypadku płatności przelewem tradycyjnym, czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas potrzebny na zaksięgowanie.

Czas realizacji zamówień może być dłuższy w czasie trwania akcji promocyjnych.

Po skompletowaniu całego Twojego zamówienia, paczka zostanie spakowana i przekazana firmie kurierskiej. Czas dostawy zależy od wybranego przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych. Na Twój adres e-mail, podany przy składaniu zamówienia, otrzymasz potwierdzenie wysyłki paczki.

Zaloguj przez Google
lub
Zaloguj przez Google
lub